شاید در خیلی از موارد هنگام نوشتن قرار دادهای مختلف در حوزه زندگی شغلی یا شخصی دچار مشکل شدید و یا نتوانستید یک قرارداد خوب در زمینه های مختلف تنظیم کنید. بهترین وکیل زن اصفهان سعی کرده است چندین نمونه قرار داد پرکاربرد را به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهد تا شما بدون نیاز به حضور وکیل قرار دادهای روزمره خودتان را به راحتی تنظیم کنید.

قـراردادیا عقد به توافق دو اراده ضروری در جهت ایجاد یک اثر حقوقی را گویند. به عبارت ساده‌تر هرگاه جهت به وجود آمدن یک اثر حقوقی همچون خرید (بیع)، اجاره و نظایر آن، نیاز به تلاقی و تراضی ضروری دو اراده باشد، عقد محقق می‌گردد. با این تعریف ماهیاتی چون وصیت تملیکی، وکالت، هبه و دیگر ماهیاتی که قبول قابل در آن قبول ضروری یا قبول عقدی نیست، از تعریف و شمول عقد خارج می‌شوند.

بسیاری از افراد همواره برای نوشتن قـراردادبا مشکل نحوه نگارش آن روبرو هستند و ممکن است قراردادی را به اشتباه تنظیم نمایند. نمونه قـرارداد ها در هر زمینه به افراد کمک می کند تا در زمان عقد قـرارداد بتوانند از آن به عنوان الگو استفاده نمایند و آن را مطابق با آنچه در نظر دارند تغییر دهند.
هم اکنون مجموعه قرارداد های آماده ای در سطح اینترنت وجود دارد که عمدتاً به صورت تجاری و با قیمت های بالایی به فروش می رسد، اینک مجموعه امید عدالت دانلود مجموعه ایی از قرار داد های آماده را گرد آوری و جهت استفاده کاربران به صورت رایگان ارائه نموده است.

 

ویژگی های این مجموعه قرارداد رایگان :

– 282 نمونه قرارداد آماده فارسی
– فایل ها با فرمت .Doc و ۱۰۰ درصد قابل ویرایش
– گلچینی بی نظیر از انواع قراردادها و قوانین موجود در آن شامل: قوانین حقوقی، تجاری،  اداری، بازرگانی، بین المللی برای بستن  قرادادهای داخل و یا خارج از کشور

 

دانلود رایگان قراردادها:

نمونه رایگان قرارداد بيمه عمر

نمونه رایگان قرارداد اجاره پارکینگ

نمونه رایگان قرار داد اجاره خودرو

نمونه رایگان قرار داد اجاره سالن

نمونه رایگان قرار داد اجاره آپارتمان

نمونه قرار داد رایگان اجاره نامه استاندارد سازمان

نمونه قرار داد اجاره نامه ساختمان

نمونه قرارداد رایگان انجام خدمات ….

نمونه قرار داد رایگان آموزش

نمونه رایگان آیین نامه شرکت

نمونه رایگان قرار دادبیمه نامه آتش سوزی

بیمه نامه آتش سوزی

بیمه نامه تمام خطر نصب

پرسشنامه بیمه و پیشنهاد بیمه

 

 

 

 

پیام بگذارید