خانم رضوان سلیمانی وکیل پایه یک دادگستری اصفهان و فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه الزهرا تهران از سال 1387 با تجربیات ارزشمند در ارائه خدمات وکالتی اصفهان و کشور با بهره گیری از دانش و اطلاعات علمی یکی از مناسب ترین گزینه ها برای انتخاب بهترین وکیل زن در اصفهان از نظر مردم است.

لازم به ذکر است که ایشان دوران کارآموزی خود را نزد وکلای خوش نامی چون مرحوم حسین فرنام از وکلای برجسته اصفهان و یکی از بهترین وکیل های اصفهان و آقای اسدالله اسلامی رئیس سابق کانون وکلای دادگستری اصفهان سپری کرده است.و چندین سال مشاور کانون بازنشستگان ارتش بوده اند.همچنین در واحد معاضدت کانون وکلای دادگستری اصفهان 2سال به امر مشاوره مشغول بودند.

فعالیت های مجموعه حقوقی رضوان سلیمانی بهترین وکیل زن پایه یک دادگستری اصفهان ، جهت ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری و همچنین پذیرش وکالت در موضوعات مختلف حقوقی و کیفری منطبق با قوانین و مقررات صورت می پذیرد. رضوان سلیمانی به عنوان وکیل زن در اصفهان جهت رعایت حال مراجعین با بررسی و ارزیابی اولیه شرایط پرونده در صورتی که امکان انجام امور پرونده وجود نداشته باشد عدم امکان پذیرش پرونده و عقد قرارداد وکالت را اعلام خواهد کرد.

….

پذیرش حضوری دفتر وکالت : روزهای زوج ساعت ۱۷ الی ۲۰ با هماهنگی قبلی

پذیرش غیرحضوری (تلفنی) : هر روز بجز روزهای تعطیل از ساعت 10-13 صبح و 18-21 عصر

آدرس: اصفهان، خیابان شهید نیکبخت، روبه‌روی دادگستری،

ساختمان وکلای دادمهر ، طبقه چهارم ، واحد ۴۴

هماهنگی مشاوره فوری از طریق شماره

۰۹۱۳۳۳۲۷۷۵۰